O firmie

Drukarnia i Wydawnictwo PROGRESS.

Progress to firma, która istnieje na rynku od 1988 roku. Mamy już więc ponad 30 lat.

Te lata doświadczenia łączymy z nowoczesnymi technologiami, wykonując szereg prac poligraficznych drukowanych, od zwykłej wizytówki czy ulotki, poprzez foldery, broszury, gazety aż do eleganckich pozycji albumowych.

Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, przygotowaną do wykonania najbardziej skomplikowanych realizacji. Wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie naszego zespołu daje pewność wysokiej jakości usługi od projektu do gotowego produktu.

Naszym atutem jest własny park maszynowy:
    - studio graficzne DTP
    - własne CTP (Fuji)
    - profesjonalne maszyny do druku cyfrowego Konica Minolta i proofingu firmy Fuji
    - pełnokolorowa maszyna offsetowa Shinohara 75 w formacie B2+
    - bogato wyposażona introligatornia

Jest on sukcesywnie rozwijany i stworzył nam możliwość realizacji każdego poligraficznego oraz reklamowego zadania jak i również projektowego, dzięki rozbudowanej pracowni projektowej, zatrudniającej grafików oraz artystów.

Od trzech dekad współpracujemy z wieloma organizacjami i firmami krajowym oraz koncernami zagranicznymi takimi jak: firmy farmaceutyczne Boiron i Lekam, wydawnictwa, agencje reklamowe, klienci indywidualni.
Ta współpraca daje nam możliwość ciągłego rozwoju oraz zmusza do szukania nowych i ciekawych rozwiązań, które zaspokoją oczekiwania naszych stałych klientów, jak również przyciągną nowych.

Zapraszamy więc do współpracy.